streamcast.pl

O nas

Jesteśmy częścią grupy SkillHouse.pl. Marka streamcast to młody dynamiczny zespół, który rozwija swoje pasje dostarczając jednocześnie wysokowydaje usługi dla klientów. Nasza grupa to przede wszystkim ludzie. Znamy się od dawna, od dawna też ze sobą współpracujemy na wielu płaszczyznach.

O grupie

SkillHouse

Jesteśmy częścią grupy SkillHouse.pl.

Dziś tworzymy zespół pasjonatów, administratorów i developerów, który wzajemnie wspiera się w działaniach oddając kolejne projekty. Pracujemy dla siebie i dla naszych klientów. Rozwijamy zlecenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

streamcast.pl

Pomysł na streamcast zrodził się prawie w tym samym czasie kiedy rodził się pomysł na grupę SkillHouse. W „tamtych” czasach popularne były radia internetowe. Rozwijały się dynamicznie i wyrastały jak grzyby po deszczu. Wtedy też zrodził się rynek usług streamingowych. Niestety na tamten moment duzi gracze przejęli dość szybko rynek i nie było mozliwości przebić się, dlatego pomysł został odsunięty na prawie 12 lat… Dziś rynek ten jest zdominowany przez jedną, dwie duże firmy i kryjące się pod nimi marki. Jest jednak coś co przez te 12 lat niemal się nie zmieniło. To ceny, które firmy każą sobie płacić za dostęp do środowiska streamingowego. Usługi, łącza i serwery jednak w tym czasie mocno potaniały. Dlatego odnowienie pomysłu streamcast.pl stało się niemal niezbędne by odpowiedzieć na zapotrzebowanie zgłaszane nam przez klientów.

Oddajemy więc kompletne środowisko naszym klientom. Jak zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, stabilność oraz intuicję.